Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Ligi’nin son şampiyonu Kabadüz Belediyespor’da yapılan Genel Kurul’da göreve mevcut Başkan Yusuf Köroğlu seçildi.

Geçtiğimiz sezon kurduğu kadro ile hedefini şampiyonluk olarak belirleyen ve rakiplerini geçerek hedefine ulaşan Kabadüz Belediyespor, Play-Out maçında ise Ulubey Belediyespor karşısında üstünlük kuramamış ve Bölgesel Amatör Lig umudunu yeni seneye taşımıştı.

Kabadüz Belediyespor’da gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulda tek aday olarak seçime giren mevcut Başkan Yusuf Köroğlu yeniden başkanlığa seçildi. Köroğlu’nun yönetiminde ise isimlerin olması dikkatlerden kaçmadı. Kabadüz Belediyespor’da Başkan Yusuf Köroğlu, yeni yönetimde görev dağılımı; Başkan: Yusuf Köroğlu, Başkan Yardımcısı: Murat Alaçam, Genel Sekreter: Koray Şensoy, Muhasip: Okan Gürses, Üyeler: Bülent Gültaş, Vefa Yüksel ve Sinan Özcan şeklinde yaptı.

Kabadüz Belediyespor’da yeni sezon öncesinde ise geçen sezon takımı şampiyon yapan Tekin Birsen’in yerine göreve Mucit Gürol Yamaner getirildiği açıklanmıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!