Yeni sezon çalışmalarına Ordu’da devam edecek olan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Mor Menekşeli Kadınlar Taraftar Grubu üyeleri, takımı ziyaret etti.

Geçmiş yıllarda Orduspor tribünlerinde kendilerinden oldukça söz ettiren ve belgesele konu olan Mor Menekşeli Kadınlar Taraftar Grubu, yeni sezon öncesinde Ordu’nun Gülyalı İlçesindeki tesislere giderek 52 Orduspor Futbol Kulübü’nü ziyaret etti.

Mor Menekşeli Kadınlar Taraftar Grubu’nu tesislerde 52 Orduspor Futbol Kulübü yönetim kurulu üyeleri Sebahat Köksal Işık ve Olgun Alp karşıladı. 52 Orduspor’un yönetim kurulu üyesi Olgun Alp, Mor Menekşeli Kadınlar Taraftar Grubu’nun ziyaretinden ötürü çok mutlu olduklarını belirtti.

Son aşamaya gelinen ve yeni sezonda iç saha maçlarını oynayacağı Yeni Ordu Stadyumu’nda kadın taraftarlara özel bir bölüm ayırmak istediklerini aktaran Olgun Alp, “O tribüne Mor Menekşeli Kadınlar Taraftar Grubu vasıtasıyla ne kadar kadın taraftar gelirse, onlara tribünleri açıp, yönetim olarak biletleri ücretsiz olarak vereceğiz. Bunun müjdesini Ordulu kadın taraftarlarımıza vermek istiyoruz” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!