logo

”Kalan maçlarımızı kazanacağız”

Ordu Tenis İhtisas Kulübü Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Gözde Öztürk, “2. devreye güzel başladık. Önümüzde 3 maç var ve onları kazanıp ligi en iyi şekilde tamamlamak istiyoruz” dedi.

otik

Türkiye Voleybol 2. Lig’inde mücadele eden Ordu Tenis İhtisas Kulübü (OTİK) Kadın Voleybol Takımı, çalışmalarını sürdürüyor. Ligde 3 maçları kalan ve ardından sezonu tamamlayacak olan OTİK Kadın Voleybol Takımı’nın Kaptanı Gözde Öztürk, ligi ve gelecek maçlarını değerlendirdi. 17 yaşında Cumhuriyet Anadolu Lisesi son sınıf öğrencisi olan genç kaptan, voleybolun kendi hayatında önemli bir rolü olduğunu belirterek, “Voleybolun hayatımda çok önemli bir yeri var. Öncelikle bana büyük bir aile olmayı öğretti. Voleybolu 4 senedir oynuyorum. Ozan hocayla birlikte çalışıyorum. Onun sayesinde şu anda bu konumdayım ve voleybolu bir sure devam ettirmek istiyorum ileride meslek olarak da düşünüyorum bunun için sürekli çalışıyorum üzerimde emeği olan ozan hoca ve takim arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

İlk devre istediğimizi alamadık

Ligin ilk devresinde istedikleri oyunu oynayamadıklarını ifade eden Öztürk, “İlk devre bizim için kotu geçti. Sömestrde çok yoğun çalıştık her gün çift idman yaptık. Bunun yanında lise maçlarımıza ve genç müsabakalarımıza da hazırlanıyoruz. 2. devreye güzel başladık önümüzde 3 maç var ve onlar için gayret ediyoruz. İnşallah sezonu güzel kapatırız” diye konuştu.

3 önemli maçımız var

Kalan maçları hakkında konuşan ve kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyleyen Kaptan Gözde, “Evet, önümüzdeki maçlar sıralamayı değiştirecek özellikle Çorum, Osmancık maçına çok hazırlanıyoruz. 3 maçta bizim için çok önemli elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağız” dedi.

ERDİ BATTAL-ÖZEL HABER

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu