logo

“Kapasitemizi artırmak durumundayız”

Ordu 1. Amatör Lig A Grubu’nda liderliği sürdüren Ünye 1957 Spor hafta sonu oynayacağı Kirazlimanıspor maçının hazırlıklarını sürdürürken Teknik Sorumlu İbrahim Yıldırım, Altınordu Belediyspor maçından sonra aldıkları olumlu eleştirilerin kendilerini mutlu ettiğini söylerken takım olarak kapasitelerini artırmaları gerektiğini ifade etti.

İbrahim Yıldırım

Yeşil-beyazlı takımın ligde oynadığı maçların bir anlamda play of maçlarına hazırlık anlamına geldiğini ifade eden Ünye 1957 Spor teknik sorumlusu İbrahim Yıldırım, oynadıkları maçlarda oyun kalitelerini her geçen gün artırmak istediklerini söyledi.

Ünye 1957 Spor Teknik Sorumlusu İbrahim Yıldırım açıklamasında şunları kaydetti: “Grupta oynayacağımız her maçı play of maçlarına hazırlık olarak görüyoruz. Bu maçlarda oyun olarak kalitemizi her geçen gün artırmak istiyoruz. Son oynadığımız ve ligdeki en ciddi rakibimiz Altınordu maçından sonra aldığımız olumlu eleştiriler bizi mutlu etti. Ancak bunun yeterli olmadığının, kapasitemizi daha da artırmamız gerektiğinin farkındayız. Bu yönde de çalışmalarımız aynı ciddiyetle devam edecek. Daha önce de söylediğim gibi amatör ligin profesyonel takımı gibiyiz. Bu bağlamda yönetimimiz de olumlu çalışmalar yapıyor. Onlara da teşekkür ederim. Bütün Ünyelileri ve Ünyespor severleri de birlik ve beraberliğe çağırıyorum. Çünkü başka Ünye ve başka Ünyespor yok. Her zaman söylüyorum Ünyespor var oldukça bu bayrak yarısı devam edecek. Bugün biz varız yarın başka arkadaşlarımız bu görevi üstlenecekler”

SPOR AKSİYON

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu