Mayıs 29, 2023

Kaptan Evren, 3.Lig’de Görev Yapacak !

Orduspor’da geçen sezon takımın kaptanlığını yapan 38 yaşındaki Evren Dönmez, yeni sezonda 3.Lig 1.Grup’ta mücadele edecek olan Çatalcaspor’da yardımcı antrenörlük yapacak.

Futbola Orduspor’da başlayan ve akabinde birçok takımda profesyonel futbol oynayan Evren Dönmez, geçen sezon başında Teknik Direktör Mahmut Nambaş’ın yoğun ısrarı üzerine futbola geri dönmüştü. Antrenörlük yaparken bir anda yeşil sahalara dönen Evren Dönmez, futbolu yine başladığı takım olan Orduspor’da bırakmıştı.

Gerek saha içinde gerekse saha dışında sergilediği örnek davranışlarla kaptandan çok ağabeylik görevi üstlenen Evren Dönmez, futbolculuk döneminde forma giydiği Çatalcaspor’a bu sefer antrenör olarak döndü.

2017-2018 sezonunda Kayseri Şekerspor’da Teknik Direktörlük yapan Cahit Erçevik’in ekibinde yer alan Evren Dönmez, 2 sezon sonra aynı isimle bu sefer Çatalcaspor’da görev yapacak. Evren Dönmez’in Çatalcaspor’da forma giydiği bir dönemde takımın teknik direktörlüğünü yine Cihat Erçevik yapmıştı.

Artık antrenörlüğe odaklanmak istediği söyleyen Evren Dönmez, futbolculuk döneminde altyapısından yetiştiği Orduspor’da profesyonel olmuş ve ardından profesyonel liglerde Dalaman Kağıtspor, Siirtspor, Şırnakspor, Bitlis Özgülderespor, Tarım Kredispor, Aksarayspor, Bulancakspor, Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor, Soyaspor Gençlik Kulübü, Ünye 1957 Spor, Şefaatlispor (Yozgatspor), Ceyhan Doğanspor ve son olarak yine Şefaatlispor forması giymişti.

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!