Mart 28, 2023

Ordu 1.Amatör Lig Ekstra Play-Off maçında cezalı oyuncu oynattığı iddiası ile rakibi tarafından itiraz edilen Gülyalı Turnasuyuspor, yapılan incelemeler sonrasında haklı bulunsa ve Play-Off’a yükselen takım oldu.

Mart ayında oynanan Esktra Play-Off maçında uzatma anlarında Demirspor’u 3-1 yenerek tur atlayan Gülyalı Turnasuyuspor’un karşılaşma esame listesinde 17.hafta maçında kırmızı kart gören ve cezalı olan Ömercan Keskin’e yer vermesi, maç sonrasında Demirspor’u itiraza yöneltmişti. Demirspor’un itirazı sonrasında araya Covid-19 salgını girerken, 3 ay sonra karar verildi.

Amatör Futbol Disiplin Kurulu’nun yaptığı toplantı sonrasında alınan kararda Gülyalı Turnasuyuspor’da cezalı olarak itiraz edilen Ömercan Keskin’in, Play-Off maçı öncesinde ligde Aybastıspor maçında cezalı olduğu ve Gülyalı Turrnasuyuspor’un bu maça çıkmaması sonrasında oyuncunun da cezasının bittiği belirtti. Kurul aynı zamanda, Ömercan Keskin, kulüp yöneticisi Yusuf Öztürk ve Gülyalı Turnasuyuspor takımı hakkında ceza verilmeyeceğini açıkladı.

Gülyalı Turnasuyuspor bu karar sonrasında Çeyrek Finalde Ulubey Belediyespor ile karşılaşacak.

SAMET KARADAĞ

1 thought on “Karar Verildi, Son Çeyrek Finalist Kim Oldu ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!