logo

Karmada Orduspor’dan kimse yok !

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) milli takım antrenörleri gözetiminde 18-19 Nisan tarihlerinde Antalya’da yapılacak olan 2.Lig ve 3.Lig karma maçı öncesi kadro açıklanırken toplamda seçilen 86 futbolcu arasında Orduspor’dan kimse yer almadı.

Antalya’da 18-19 Nisan tarihlerinde yapılacak hazırlık maçlarında, karma takımlarda yer alacak futbolcular belirlendi. Manavgat Emirhan Spor Kompleksi’nde oynanacak karşılaşmaya 91 takımdan 86 futbolcu çağırıldı. Orduspor ile birlikte Spor Toto 3.Lig’de küme düşmesi kesinleşen Denizli Futbol Akademi’den de bir ismin alındığı kadroda Orduspor’da kimse yer almadı.

Spor Toto 2. Lig ve Spor Toto 3. Lig karması için iki ligden 43’er olmak üzere toplamda 86 futbolcu çağrıldı. Orduspor’un mücadele ettiği 3.Grup’tan ise 16 futbolcu kadroda yer alıyor.

TFF’den yapılan açıklamaya göre milli takım antrenörleri ve TFF bölge antrenörlerinin sezon başından bu yana bu liglerde izlediği maçlar sonucunda belirlenen isimlerin yer alacağı karşılaşmalar ile milli takım oyuncu havuzunun genişletilmesi hedefleniyor.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ