TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Başkan Şükrü Bodur, gündemde herhangi bir kongre kararı olmadığını belirtti.

Aralık ayında Yeni Orduspor Kulübü’nün yapmış olduğu kongrede aday olan ve 10 yok sonra Ordu Futbolu’na geri dönen Şükrü Bodur, yönetimin aldığı karar sonrasında takımın adını 52 Orduspor Futbol Kulübü yapmıştı. İlk yarıda kötü performans gösteren Ordu temsilcisi, sezonun ikinci yarısında toparlansa da küme düşme ihtimali devam ediyor.

Sezonun bitmesinin ardından kongreye gideceği ve yeni sezona daha güçlü bir yönetimle gireceği konuşulan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, konu ile ilgili açıklamayı kulüp başkanı Şükrü Bodur yaptı. Bodur yaptığı açıklamada “Sosyal medyada kongreye gideceğimiz ile ilgili haberler görüyorum. Böyle bir karar almadık. Kongre olmayacak” dedi.

Planlarını bu sezon ligde kalmak üzerine kurduklarını açıklayan Şükrü Bodur, önümüzdeki sezon planlamasını Teknik Direktör Sinan Bayraktar’ın raporu doğrultusunda yapacaklarını açıkladı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!