Kongre Öncesinde ‘Orduspor Futbol Kulübü’ Projesi Ortaya Çıktı !

TFF 3.Lig’de mücadele eden Yeni Orduspor’da 30 Kasım’da yapılacak olan genel kurul sonrasında takımın adının ‘Orduspor Futbol Kulübü’ olması beklenirken, logonun ise genel kurulun oylarıyla belirleneceği öğrenildi.

Kümede kalma mücadelesi verdiği 3.Lig’de bu sezon üçüncü kez kongreye gidecek olan Yeni Orduspor’da 23 Kasım olarak açıklanan Olağanüstü Genel Kurul gerekli çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle ertelenmişti. 30 Kasım’da yapılacak olan ve çoğunluğa bakılmayacak olan Seçimli Genel Kurul’da aday olması beklenen Şükrü Bodur’un ise projesi ortaya çıktı.

10 yıl aradan sonra Ordu Futbolu’na yeniden dönüş yapacak olan Şükrü Bodur’un, geçmiş yıllarda başkanlık yaptığı Orduspor’a olan sevgisinden dolayı kulübün adını Orduspor ile özleştirme adına ‘Orduspor Futbol Kulübü’ yapacağı öğrenildi. Kulübün yeni logosu üzerinde de çalışmalar yapıldığı ve son 4’e kalan logolar üzerinden seçimi Genel Kurul üyelerinin yapacağı açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu’na kayıtlı olan Orduspor’dan sonra Yeni Orduspor, İstanbul Esenyurt Orduspor ve son olarak Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nden sonra isim değişikliği ile 4.Orduspor ismiyle Orduspor Futbol Kulübü liglerde mücadele edecek.

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!