Mayıs 28, 2023

Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele ettiği 2019-2020 sezonunda ligi ikinci sırada bitirerek kulüp olarak tarih yazan Kotyora Futbol Kulübü, yeni sezon öncesinde 26 Temmuz Pazar günü Genel Kurul yapacak.

Ordu Amatörü’nün yeni takımlarından birisi olan ve geçen sezon ilk kez yükseldiği 1.Amatör Lig’de bu sezon daha iyi performans gösteren Kotyora Futbol Kulübü, ligi ikinci sırada bitirmişti. Kulüp tarihin en iyi sıralaması ile sezonu bitiren Kotyora Futbol Kulübü, Play-Off maçları için hazırlıklarına başlarken Covid-19 pandemisi nedeniyle gelişen belirsizlik sonrasında ara vermişti.

Kotyora Futbol Kulübü’nde yeni sezon öncesinde ise saha içi öncesinde saha dışında çalışmalara başladı. Kulüp Başkanı Avşin Kaşık takımın genel kurula gideceğini belirtti. Kaşık yaptığı açıklamada”Kotyora Futbol Kulübü olarak yeni üye ve bağışçı kabülümüzü 26 Temmuz pazar günü yapacağımız genel kurulda gerçekleştireceğiz. Siz de ayda 10 lira gibi cüzzi bir aidat ödentisi ile ailemize dahil olmak isterseniz benimle iletişime geçin” dedi.

Kotyora Futbol Kulübü’nde yapılacak olan Genel Kurul’da mevcut başkan Avşin Kaşık’ın tek aday olması bekleniyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!