Kürşat Duymuş: ”Çalıştığım En Sinsi Teknik Direktör” !

Kariyerinde bir dönem Orduspor’da forma giyen ve bu dönemde Süper Lig’e çıkan kadroda yer alan Kürşat Duymuş, Fenerbahçe’nin önemli isimlerinden Aykut Kocaman hakkında çalıştığı en sinsi teknik direktör olduğunu söyledi.

Türk Futbolu’nda akıllarda kalan bir savunma oyuncusu olan Çaykur Rizespor, Trabzonspor, Beşiktaş gibi formaları giydikten sonra birçok farklı takımda da şans bulan Kürşat Duymuş, kariyerinin bir döneminde Azerbaycan ekibi FC Bakü’ye transfer olmuştu. Bakü’den sonra tekrar Türkiye’ye dönerek Orduspor forması giyen Duymuş, Süper Lig’e çıkan kadroda kaptanlık yapmıştı.

Orduspor’dan ayrıldıktan sonra özellikle dönemin başkanı Nedim Türkmen ile yaşadığı sorunlarla dikkat çeken ve forma giydiği dönemde primlerini alamadığı için TFF Uyuşmazlık Çözüm Kurulu tarafından 2013 yılında da Orduspor’a iki dönem transfer yasağı getiren isim olan Kürşat Duymuş, daha sonra ise Orduspor camiasına değil Nedim Türkmen’e tepkili olduğunu belirtmişti.

Kürşat Duymuş sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada hem Daum hem de Alex De Souza ile sorunlar yaşayan Aykut Kocaman’ın kariyerinde çalıştığı en sinsi teknik direktör olduğunu söylerken: ”1-Kulüp sportif direktörüyken Teknik direktör Daum’u yiyen onun yerine teknik direktör olan, 2-Alex de Souza Kendi rekorunu kıracak diye kıskançlıktan üstüne oynayan ve Alex’ide yiyen Aykut Kocaman şimdilerde TV de yargı dağıtıyor. Kendisi çalıştığım en sinsi teknik direktör.” ifalerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!