Levent Yanık’ın Galataspor Macerası Kısa Sürdü !

Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Ligi’nin yeni ekibi Ordu Galataspor’un anlaşmaya vardığı antrenör Levent Yanık, lig başlamadan takıma veda etti.

Perşembespor’da gösterdiği performans ile dikkat çeken bir antrenör olan Levent Yanık, yeni sezon öncesinde uzun süredir görev aldığı Perşembespor’da ayrılma kararı almış Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig’in yeni ekiplerinden Galataspor ile anlaşmıştı.

Ordu Amatörü’nün bilinen yüzlerinden birisi olan ve Perşembespor’da başarılı bir kariyer geçiren antrenör Levent Yanık, Galataspor ile antrenmanlara çıkarken sezon başlamadan takımdan ayrıldı.

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Levent Yanık ayrılık konusunda “Bugünden itibaren Galataspor ile yollarımız ayrılmıştır. Çalıştığım süreçte her zaman yardımcı olan Gökmen hocama teşekkür ediyorum ayrıca Musa, Tolga ve Efe hocalarıma göstermiş oldukları ilgive alaka dolayı teşekkür ediyorum. Takıma çıktıkları bu yolda sonsuz başarılar dilerim. Allah yardımcıları olsun.” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!