logo

Ligde kalmak istiyoruz!

Orduspor’da 18 yaşındaki genç orta saha oyuncusu Tolga Yılmaz, Sarıyer müsabakasında iyi oyun oynadıklarını ancak şansız bir şekilde mağlup olduklarını söyledi. Yılmaz ayrıca ligde kalmak istediklerini ve bunun için mücadele ettiklerini ifade etti.

tolga yılmaz

Spor Toto 2. Lig’de mücadele eden Orduspor’da Sarıyer müsabakasının üzüntüsü yaşanıyor. Sarıyer müsabakasında oyuna 2. Yarıda Safa Serbest’in yerine dahil olan 18 yaşındaki genç oyuncu Tolga Yılmaz, alınan mağlubiyeti değerlendirdi. Yılmaz, “Sarıyer maçında iyi bir mücadele olduğunu düşünüyorum. Takım olarak da iyi bir oyun oynadık. Ancak talihsiz goller yedik. İlk golü beklenmedik bir golü yedik ancak devamında iyi bir oyun oynadık. Son vuruşlarda şansızlık vardı. Sarıyer maçı artık bitti önümüzde Nazilli Belediyespor maçı var. Çalışmalara başladık ve inşallah nazilli maçı bizim için iyi geçecek. Bizim için hedef 3 puan. Oraya gidip 3 puanla dönmek istiyoruz” dedi.

Elimizden geleni yapıyoruz

Ligde kalmak için ellerinden gelen mücadelenin en iyisini yapmak istediklerini söyleyen Yılmaz, “Hocam bana bu maçta orada şans verdi ve bende elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Görevimi en iyi şekilde yerine getirdiğimi düşünüyorum. Ligde kalmak istiyoruz. Bunun için elimizden geleni yapıyoruz. Koşuyoruz, mücadele ediyoruz inşallah sezon sonunda ligde kalacağız” dedi.

ORDU OLAY

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu