”Lige Maç Maç Bakıyoruz”

TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor’da Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu, kaybedilen Batman Petrolspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

2021-2022 sezonunda deplasmanda Hendekspor beaberliğinin ardından Ordu 19 Eylül Stadyumu’nda oynadığı maçta Batman Petrolspor karşısında kaybeden Fatsa Belediyespor, henüz galibiyetle tanışamadı. Genç ve mütevazı kadrosuyla geçen sezonun üzerine çıkmak isteten ancak ilk iki haftada beklentileri karşılayamayan Fatsa Belediyespor’da, teknik direktör Hüseyinoğlu maç maç baktıklarını söyledi.

Batman Petrolspor maçının ilk yarısında istediklerini yapamadığını belirten genç teknik adam Niyazi Hüseyinoğlu: “İlk yarı istediğimiz oyunu ortaya koyamadık. Zemin biraz bozuktu, rakip de iyi oynadı. İkinci yarı yaptığımız değişikliklerle oyuna ortak olmaya çalıştık ama ne olursa olsun evimizde kaybetmek istemezdik. Bu saatten sonra toprlanmaya çalışacağız. Maçın son 15-20 dakikalık bölümünde bayağı bir pozisyona girdik. Top bizi sevmedi. Forvet oyuncularımız gol atmayı başaramadı. 3 tane net gol kaçırdık. Kazanabilirdik olmadı.” dedi.

Takımın Hendekspor ve Batman Petrolspor maçını geride bıraktığını belirten Hüseyinoğlu: ”İnşallah önümüzdeki maçlara bakacağız. Kütahya maçı var önümüzde. Lige maç maç bakıyoruz. İçerde, seyircimizin önünde kaybetmek güzel olmadı. Bir an önce üst sıralara çıkmak için toparlanacağız” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!