Haziran 4, 2023

M.Hilmi Güler’den Kulüp Binası Paylaşımı !

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, uzun yıllar Orduspor’un kullandığı kulüp binasının yenilenme çalışmasının sürdüğünü belirtti.

Ordu 19 Eylül Stadyumu’nun Kuzey Kale Arkası bölümünde yer alan Orduspor’un Eski Kulüp Binası yenileniyor. 1967 yılından 2018 yılına kadar Orduspor’un kullandığı kulüp binası, geride kalan sezon Ordu 1.Amatör Lig ekibi Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün hizmetine geçmişti.

Orduspor’un tesislerden atılmasının ardından Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın tadilat için söz verdiği ancak yapmadığı proje 2020 yılında Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler tarafından hayata geçirildi.

Güler, sosyal medya hesabından konu ile ilgili olarak “Efsaneyi tekrardan eski günlerine döndürmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şimdi de Orduspor’umuzun binasının dış cephesini yeniliyoruz.” paylaşımını yaptı.

SAMET KARADAĞ

1 thought on “M.Hilmi Güler’den Kulüp Binası Paylaşımı !

  1. Gerçekten kendime çok güveniyorum ve futbol konusundada oldukça çok takip edip çok oynuyorum futbol benim için bir akıl oyunu kendimi size gösterip ordu halkına formamin hakkıyla oynamak istiyorum inşallah davet edersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!