logo

Menekşeler eriyor 66-88

Hafta içi maddi sıkıntılardan antremanlara çıkmayan ve ikna edilerek izinden geç dönen Orduspor Kadın Basketbol Takımı, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi 20.haftasında kendi sahasında ligin güçlü takımı Abdullah Gül Üniversitesi’ne 66-88 mağlup oldu.

orduspor basketbol

Ligde zor günler geçirerek ligin dibine demir atan Orduspor Kadın Basketbol Takımı’nda, oyuncular geçen hafta içi sezon boyunca uğraştığı maddi sıkıntılara tepki göstererek antremana çıkmamıştı. Gerek ödeme yapılarak gerekse ikna edilerek 2 gün önce antremanlara başlayan Potanın Menekşeleri ligin 20.hafta maçında Abdullah Gül Üniversitesi’ne 66-88 yenilerek ligin dibinde kalmaya devam etti.

Maçın tamamını geride götüren Orduspor, ilk periyotta 12-21, ilk yarı sonunda da 35-50 skor dezavantajı yaşadı. Orduspor üçüncü periyotta biraz toparlansa da farkı kapatamadı. 53-68 girilen son periyot sonrası da Orduspor beklenen oyuncu sahaya yansıtamadı ve karşılaşmayı 66-88 kaybetti.

Ligde zirveyi zorlayan AGÜ’de benchten gelen Dimitrakou sayı 5 ribaund ve 4 asist ile takımının en skoreri olurken, Esra Ural 12 sayı 7 ribaund, Pınar Demirok 12 sayı 5 ribaund 6 asist, Chelsea Gray ise 10 sayı 3 ribaund ve 6 asistlik çift haneli performansları ile galibiyette büyük katkı sağladılar.

Ligin dibinden kurtulamayan Orduspor’da ise Tierra Ruffin-Pratt 21 sayı ve 8 ribaund ile maçın en skoreri oldu. Menekşeler’de Tijana Krivacevic 15 sayı, Elin Eldebrink 14 sayı, kaptan Özge Kavurmacıoğlu ise 10 sayı 7 ribaund ve 6 asistlik performanslarına rağmen mağlubiyete engel olamadılar.

SAMET KARADAĞ

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu