logo

Menekşeler idmana çıkmadı !

Milli maçlar nedeiyle 24 Şubata kadar izinli olan Orduspor Kadın Basketbol Takımındaki yerli ve yabancı oyuncular, kendilerine maaş ödemesi yapılmaması nedeni ile izinleri bitmesine rağmen Ordu’ya dönmedi.

basketbol

Orduspor Kadın Basketbol Takımında sporcular isyan bayrağını açtı. Ligde son sırada bulunan Orduspor Kadın Basketbol Takımı oyuncuları 24 Şubatta izinlerinin bitmesine rağmen kendilerinden bağımsız olarak Ordu’ya dönmeyerek antremana çıkmadılar. Milli takım arasından sonra şehre geri dönmeyen oyuncuların, içeride kalan maaşları nedeni ile antrenmana çıkmadığı bilinirken takımdaki bazı isimlerin ise kulübe ihtar çektiği söylentileri yayılmaya başladı.

Dar bir kadroyla mücadele eden Orduspor’da Milli Takımlarında bulunan Elin Eldebrink ve Tijana Krivacevic haricinde Clarissa Santos, Ferda Yıldız, Gülşah Duman, Özge Kavurmacıoğlu ve Tierra Ruffin-Pratt gibi forma giyen oyuncular 24 Şubat’ta Ordu’ya dönerek AGÜ maçının hazırlıklarına başlayacaklardı.

Ligin dibinde yer alan ve 7 maçı kalan Potanın Menekşeleri için Orduspor yönetimi en kısa sürede borçları ödeyerek takımı Pazar günü yapılacak Abdullah Gül Üniversitesi maçına yetiştirmeye çalışıyor.

SAMET KARADAĞ

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu