logo

Mertcan Elik’ten anlamlı teşekkür !

Orduspor’un altyapısından yetişen ve sezon başından beri 3.Lig’in Ordu temsilcisi Yeni Orduspor’un kadrosuna katmak için uğraş verdiği Mertcan Elik, sakatlığıyla yakından ilgilenen doktor ve fizyoterapite teşekkür etti.

TFF 3.Lig ekibi Yeni Orduspor’un, Bölgesel Amatör Lig’e düşen Orduspor’dan kadrosuna katmak istediği Mertcan Elik sahalara erken dönüyor. Henüz resmi sözleşmeye imza atmasa da Yeni Orduspor ile sezon başı hazırlıklarına katılan genç eldiven sakatlık geçirerek ameliyat olmak zorunda kalmıştı.

Orduspor’un bırakmaya yanaşmadığı 22 yaşındaki oyuncu, Yeni Orduspor’un Afyon kampını kaçırırken İzmir’deki tedavisinin en az 10 gün süreceği ve daha sonra takıma katılacağı belirtilmişti. Mertcan Elik, İzmir’de tedavi olduğu doktor ve fizyoterapistine sosyal medya hesabından teşekkür etti.

İzmir’de tedavi olup takımdan ayrı kalan ancak yeniden sahalara döndüğünü belirten Elik, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı.

”Bunu da atlattık çok şükür. Bu kısa sürede tekrardan sağlığıma kavuşup sahalara dönmeme vesile olan başta Bülent Zeren hocama ardından çok değerli Fizyoterapist Batuhan hocama çok teşekkür ederim. İşinize olan sevginiz,saygınız bariz belli Batuhan hocam umarım herşey gönlünüzce olur.”

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ