logo

Mertcan ve Asımcan Yeni Orduspor kampında !

Spor Toto 3.Lig ekiplerinden Yeni Orduspor, Orduspor’dan Mertcan Elik ve Asımcan Çaykıran’ı Afyon kampında takımla birlikte çalıştırıyor.

50. yılında Bölgesel Amatör Lig’e düşen Orduspor ile geçen sezpn 3.Lig’e çıkarak adını Yeni Orduspor yapan 3.Lig’in yeni temsilcisi arasındaki transfer konusu yılan hikayesine döndü. Özellikle Yeni Orduspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Ertan Bakır’ın her fırsatta kadrolarına katmak için çaba sarfettiği Mertcan Elik ve Asımcan Çaykıran transferi henüz netlik kazanmadı.

Orduspor altyapısından yetişen iki oyuncu Yeni Orduspor ile Afyon kampında yeni sezona hazırlanırken, Yeni Orduspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Ertan Bakır Orduspor Kulüp Başkanı Ali Yılmaz ile transferi netleştirmek için görüşecek.

Asımcan Çaykıran’ın şu an Yeni Orduspor’un Afyon kampında takımla birlikte çalıştığı bilinirken, Mertcan Elik’in ise sakatlık geçirdiği ve İzmir’de ameliyat olduğu belirtildi. Genç kaleci 10 gün sonra takıma katılacak.

Yeni Orduspor’un sezon başından beri ısrarcı olduğu Mertcan Elik geçen sezon 2016-2017 sezonunda Orduspor forması ile 21 maça çıkarken, 1998 doğumlu Asımcan Çaykıran ise 30 maçta oynadı.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ