Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig ekiplerinden Mesudiyespor, son olarak Doğaspor forması giyen Caner Kurul ile anlaştı.

2022-2023 sezonu öncesinde hazırlıklarına başlayan Mesudiyespor’da transferler sürüyor. Bu sezon A Grubu’nda Adem Aksoy Boztepespor, Eskipazarspor, Doğaspor, Kirazlimanıspor, Merkezspor, Galataspor, Gölköyspor, Gülyalı Turnasuyuspor ve Perşembespor ile birlikte mücadele edecek olan Mesudiyespor, eldivenleri 27 yaşındaki isme emanet etti.

Mesudiyespor’da yeni sezon öncesinde yapılan transfer sürecinde listenin ilk sıralarında yer alan Caner Kurul ile anlaşmaya varıldı. Geçen sezon Doğaspor ile sezonu tamamladıktan sonra antrenmanlarını bireysel olarak sürdüren Caner Kurul, yeni sezonda Mesudiyespor forması giyecek.

Orduspor 1967 A.Ş. altyapısında futbola başlayan 1995 doğumlu eldiven, kariyerinin büyük bölümünü burada geçirmişti. 2017-2018 sezonu başında Ordu 1.Amatör Ligi’nin yeni ekiplerinden Doğaspor ile anlaşmaya varan Kurul, burada da birçok maça çıktıktan sonra yeni sezonda Mesudiyespor için kalesini gole kapatacak.

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!