Mayıs 28, 2023

Miniklerin Çağrısına Güler’den Destek !

Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde altyapıda forma giyen minik futbolcuların sosyal medyada oldukça gündem olan ‘tuvalet kağıdı sektirerek evde kalın mesajı verme’ videosu büyük ilgi gördü.

Tüm Türkiye’de hep birlikte ‘Evinizde Kalın’ çağrısı yapılırken, sosyal medyada ise bu alanda farklı challenge’lar yapılıyor. Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün altyapısında forma giyen minik sporcuların sosyal medyada gündem olan videoya ayak uydurarak ‘Evinde Kal Ordu, Evinde Kal Türkiye’ mesajlı klibi sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Ayaklarında top yerine tuvalet kağıdı sektiren minik futbolcuların ortak mesajları ise “Evde kal Ordu, evde kal Türkiye. Hayat eve sığar” oldu. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’in de dikkatini çeken bu videolu mesaj sonrasında Güler minik futbolculara sosyal medya hesabından destek oldu.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Hilmi Güler, Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü altyapısındaki minik sporcuların ‘Evde Kal Ordu, Evde Kal Türkiye’ çağrısına destek verdi. Twitter hesabından videoyu paylaşan Başkan Güler, “Ordusporumuzun altyapısındaki minik yeteneklerimiz hem evde kalıyorlar hem de Merih Demiral, Yusuf Yazıcı, Çağlar Söyüncü, Ozan Kabak, Cenk Tosun, Uğurcan Çakır, Cengiz Ünder abileri gibi Milli Takımlar’da forma giyip ülkemizi gururlandırmak için antrenmanlara devam ediyorlar” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!