Muay-Thai’nin Kraliçesi Gala Gecesi’nde Sahne Alacak !

Muay-Thai Kung-Fu sporu denildiğinde hem Türkiye hem de Ordu’da akla gelen ilk isim olan Berna Tut, Muay Thai Süper Lig Gala’da gecesinde mücadele edecek.

Katıldığı birçok turnuvada Ordu’ya madalya ile dönen Milli sporcu Berna Tut, 2020 sezonu Muay Thai Süper Lig Gala Gecesi’nde çok önemli bir maça çıkacak. Berna Tut, Ringlerin Kurdu lakabı ile bilinen rakibi Nefise Atalay ile Gala gecesinde ringe çıkacak. Kazananın lig şampiyonu olacağı müsabaka nefesleri kesecek.

Ulusal ve uluslararası alanda birçok başarısı bulunan Berna Tut ile Nefise Atalay’ın 57 kiloda mücadele edeceği Muay Thai Süper Lig Galası 25 Ocak Cumartesi günü saat 21.00’da yapılacak. Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde yapılacak olan maç, TV 8,5 ekranlarından canlı yayınlanacak.

Nefise Atalay ile oynayacağı maça en iyi şekilde hazırlandığını belirten Berna Tut, karşılaşmayı kazanarak şampiyonluğu Ordu’ya getirmek istediğini söyledi. Berna Tut’un hem ablası hem de antrenörü olan Veda Tut ise Berna’nın böyle bir şampiyonada mücadele edecek olmasının gurur verici olduğunu belirtti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!