Mart 20, 2023

Mustafa Özer Eskişehirspor’dan Ayrıldı !

TFF 1.Lig ekibi Eskişehirspor’da teknik direktörlük yapan Mustafa Özer ve ekibi ile karşılıklı olarak anlaşılarak yollar ayrıldı.

2020-2021 sezonunda zor şartlar altında başlayan ve mevcut teknik direktör Mustafa Özer ile yola devam eden Eskişehirspor, ligin üçüncü haftasının ardından teknik adam konusunda kararlar aldı. Ligin 3.hafta maçında Altay’a 6-0 yenilen Eskişehirspor’da, fatura Mustafa Özer’e kesildi.

Bir dönem 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde teknik direktörlük yapan Mustafa Özer hakkında Eskişehirspor’da yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Ligin 3.haftası itibarıyla 2 yenilgi 1 de beraberlik elde ederek 1 punda kalan Eskişehirspor’ndan yapılacak açıklamada, kulübün menfaatleri doğrultusunda teknik direktör Mustafa Özer ve ekibi ile karşılıklı olarak anlaşmaya varılarak yol ayrımına gidildiği bildirildi.

Yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı: “Yönetim Kurulumuz ve Teknik Direktörümüz Mustafa Özer’in bugün yaptığı toplantı neticesinde, antrenörümüz ve ekibi ile kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda karşılıklı anlaşılarak yolların ayrılmasına karar verilmiştir. 26 Aralık 2019 tarihinden bu yana takımımızın başında olan değerli antrenörümüz ve ekibine kulübümüz ve camiamız adına kulübümüze vermiş oldukları hizmetler için teşekkürlerimizi sunuyor, bundan sonraki dönemde kariyerlerinde başarılar diliyoruz.”

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!