Mart 26, 2023

Niyazi Hüseyinoğlu Hazır Dönmek İstiyor !

Fatsa Belediyespor’da Teknik Direktör Hüseyin Niyazioğlu yaptığı açıklamada futbolu çok özlediklerini belirtirken, futbolcuların en az yüzde 30-40 oranında hazır dönmeleri gerektiğini belirtti.

TFF 3.Lig 2.Grup’ta mücadele eden Fatsa Belediyespor’da teknik direktörlük görevine sezon başında başlayan ve ilk sezonunda vasatın üzerinde bir performans ortaya koyan Niyazi Hüseyinoğlu, coronavirüs sebebiyle verilen arada futbolu çok özlediklerini belirtti. Salgının kısa sürede bitmesini temenni eden Hüseyinoğlu, tekrar eski günlere dönmek istediğini söyledi.

Ligde kümede kalma mücadelesi veren Fatsa Belediyespor’da, verilen aradan dolayı tüm futbolcular memleketlerine ailelerinin yanına giderken Niyazi Hüseyinoğlu futbolculara çalışma programları gönderdiklerini açıkladı. Video konferans yoluyla çalışma programını açıkladıklarını belirten Ordulu genç teknik adam, oyuncuların en az %30-40 oranında takıma hazır olarak gelmelerini beklediklerini dile getirdi.

Niyazi Hüseyinoğlu herkes gibi uzun süredir evde olduklarını da belirtirken, futbolcuların bu süreçte kendi profesyonelliğini kendisi yönlendirmek zorunda olduğunu söyledi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!