Mart 20, 2023

Oğuz Aksu, Hakan Macit’in Ekibine Katıldı !

2020-2021 sezonunda TFF 2.Lig’de mücadele edecek olan Pazarspor’da Teknik Direktörlüğe getirilen Hakan Macit, kaleci antrenörlük görevi için Orduspor’da beraber oynadığı Oğuz Aksu’yu ekibine kattı.

Mücadele ettiği 3.Lig’de Play-Off’lara katılma başarısı gösterdikten sonra 2.Lig’e yükselen Pazarspor’da, yeni sezon öncesinde göreve Orduspor’un eski savunma oyuncusu Hakan Macit getirilmişti. Transfer çalışmalarını sürdüren Pazarspor’da, teknik heyete tanıdık bir isim getirildi.

Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Altınordu Belediyespor’un kaleci antrenörlüğünü yapan Oğuz Aksu, Pazarspor ile anlaşmaya vardı. Hakan Macit ile Oğuz Aksu, daha önce iki dönem Orduspor formasını beraber giymişlerdi. Şimdi ise Pazarspor’un başarısı için aynı teknik ekipte mücadele verecekler.

Uzun yıllar profesyonel liglerde oynadıktan sonra Altınordu Belediyespor’da futbolu bırakan 1980 doğumlu Oğuz Aksu, antrenörlük kariyerine de Altınordu Belediyespor’da başlamıştı. Oğuz Aksu, futbolculuk döneminde 1.Lig’de 32, 2.Lig’de 13, 3.Lig’de 28 ve Bölgesel Amatör Lig’de 27 maça çıkmıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!