Ohtamış Spor Kulübü İlk Kongresini Yaptı !

Ordu’nun çiçeği burnunda ve dikkat çeken kulüplerinden birisi olan Ohtamış Spor Kulübü, kulüp tarihinin ilk olağan kongresini yaparken başkanlık görevine Abdülaziz Özen seçildi.

2021 yılında kurulan ve özellikle basketbol şubesinde önemli adımlar atan Ohtamış Spor Kulübü’nde, tarihi bir kongre yapıldı. Ordu’da kurulan ve önemli yerlere gelmek isteyen Ohtamış Spor Kulübü, ilk olağan genel kurulunu gerçekleştirdi.

Kurucu Başkan Ömer İmamoğlu’nun takımın ilk kongresi öncesinde daha önceden de belirttiği gibi aday olmayacağını açıklamasının ardından Ulubey Ohtamış Spor Kulübü’nde gözler başkan adaylarına çevrilmişti. Özellikle Basketbol Şubesi konusunda önemli işler yaparak, Erkekler Basketbol Bölgesel Amatör Lig’de mücadele etmesi beklenen Ordu temsilcisinde başkan adaylığını koyan Abdülaziz Özen ise tek aday olarak çıktığı kongreyi kazanarak Ohtamış Spor Kulübü’nün ilk seçile başkanı oldu.

Ohtamış Spor Kulübü’nde Abdülaziz Özen’in asil listesinde yer alan isimler ise Doç.Dr.Alper Çıraklı, Adem Çalış, Ahmet İnanlı, Derviş Onur Küpçük, Alper Felek, Mustafa Kemal Poyraz, Reşit Arif Gürsoy, Emrullah Bal, Zeliha Karagöl, Umut Ulutaş, Ercan Eker, Cemal Düzgün ve Mehmet Küpçük oldu.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!