TFF 3.Lig ekibi Fatsa Belediyespor, yeni sezon öncesinde sağlık kontrolünden geçerek ardından ise yeni sezon oyun kuralları hakkında bilgi aldı.

2021-2022 sezonu hazırlıklarını kendi tesislerinde yapmayı tercih ederek kampa gitmeyen Fatsa Belediyespor, sağlık kontrolünden geçti. Sarı-Lacivertli ekipte teknik heyet ve futbolcular, sağlık sponsoru olan Meditech Hastahanesi’nde bir dizi testten geçti.

Fatsa Belediyespor ayrıca yeni sezon öncesinde ‘Değişen Futbol Oyun Kuralları’ hakkında seminere girdi. Türkiye Faal Futbol Hakemleri Derneği (TFFHGD) Genel Başkan Yardımcısı ve İl Hakem Kurulu Başkanı Kahraman Minnet ile İl Hakem Kurulu Atama Sorumlusu Metin Cebeci, TFF 3.Lig 1.Grup ekiplerinden Fatsa Belediyespor’a ‘Değişen Futbol Oyun Kuralları’nı anlattı.

Minnet, futbolda değişen oyun kurallarını Fatsa Belediyespor’un isteği üzerine teknik ekip ve futbolculara anlattıklarını belirterek, Sarı Lacivertli ekibe başarılar diledi.
Fatsa Belediyespor Teknik Direktörü Niyazi Hüseyinoğlu ise verilen eğitimden ötürü Kahraman Minnet ve Metin Cebeci’ye teşekkür etti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!