logo

”Önemli olan Ordu ve Orduspor’dur”

Orduspor Kulübü Başkanı Ali Yılmaz, Orduspor’un tüm Ordu’nun meselesi olduğunu belirterek, başarılı olabilmek için gece gündüz demeden çalışacaklarını dile getirdi.

Önemli olanın Ordu ve Orduspor olduğunu söyleyen Yılmaz, kendileri için Orduspor’dan daha değerlisi olmadığını ve bu değeri ayağa kaldırmak için mücadele ettiklerini ifade etti.

“Bu Ordu’nun meselesi”

Zor bir olayın içerisinde olduklarını ancak bunu da aşacaklarını aktaran Başkan Yılmaz; “Çok zor şartlarda bu göreve geldik. Bu mesele bizim önümüze toplumsal bir değer olarak geldi. Biz başarı için buradayız. Bizim için Orduspor’dan daha değerlisi yok. Birlik ve beraberlik içerisinde Ordu’yu hep beraber ayağa kaldırmak için çalışacağız. Orduspor yok olmayacaktır. Bu ruhla birlikte her zaman ayakta kalacaktır. Biz barış içinde iyi işler yapacağız. Gerçekten çok zor bir olayın içerisindeyiz. Gece gündüz uyumayacağız. Bu Ordu’nun meselesi. Önemli olan Ordu ve Orduspor. Başarıya yürümek için elimizden geleni yapacağız.

“İyi bir kadromuz olacak”

Transfer konusunda yoğun bir çalışma olduğuna değinen Yılmaz; “Futbolda transfer çalışmalarımız sürüyor. Futboldan sorumlu yöneticilerimiz ve Teknik Direktörümüz Zafer Öztürk, transfer konusuna bakıyor. Anlaştığımız oyuncular var. Kalan oyuncular ve altyapıdaki sporcularımız da kurduğumuz takımda mücadele edecekler. Teknik ekibimizin raporu doğrultusunda transferi şekillendireceğiz. İyi bir kadromuz olacak” dedi.

Orduspor taraftarlarının, takımlarının yanında olacağına inandığının altını çizen Başkan Yılmaz, yeni sezonda onların desteğiyle iyi işler çıkaracaklarını aktardı.

Basketbol takımının transferi büyük ölçüde tamamladığını kaydeden Yılmaz, birkaç takviye daha yaparak sezonu açacaklarını dile getirdi.

Voleybolda da çalışmaların sürdüğünü ve iddialı bir kadroyla bu sezon Voleybol Erkekler 1.Ligi’nde olacaklarını söyleyen Başkan Yılmaz, voleyboldaki transferleri de peş peşe gerçekleştireceklerini ifade etti.

Ordu Hayat / Tevfik Kul (Özel Haber)

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ