Mart 26, 2023

Online Spor Derslerine Katılım Yüksek !

Evde kalınan dönemlerde Online Spor organizasyonları yapmaya devam eden Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, youtune mecrasından canlı yayınlarla Online Spor Dersleri vermeye başladı.

Geçtiğimiz ay konsol oyunları ile Online Spor organizasyonlarının startını veren Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, bu alanda büyük bir adım daha attı. 13 Mayıs tarihinde başlayan tarihi organizasyonda Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü youtube kanalından evde kalan vatandaşlar için Spor Dersleri veriliyor.

Ordu Gençlik ve spor İl Müdürlüğü uzman antrenörler eşliğinde pandemi dönemi süresince vatandaşlara online spor kursları vererek evde kalan bireylerin hareketsiz kalmaması adına önemli bir faaliyete imza atıyor. Uzman antrenörler eşliğinde kurs programında masa tenisi, cimnastik, yüzme, eskrim, voleybol, güreş, kayak, wushu, taekwondo, badminton branşlarının yanı sıra beslenme uzmanı, fizyoterapist ve psikolog eğitimleri ile vatandaşların bu önemli süreçte ruhen ve bedenen sağlıklı bir şekilde yaşama devam etmeleri temenni ediliyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!