Mart 27, 2023

Ordu Amatörü’nün 43’lük Kalecisi !

Ordu 1.Amatör Lig’de normal sezonda Mesudiyespor’un kalesini koruyan Volkan Alkan, 43 yaşında olmasına rağmen gösterdiği performans ile genç futbolculara taş çıkartıyor.

2019-2020 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Mesudiyespor, geçen sezon 2.Amatör Lig’de Merkezspor’un kalesini koruyan 1977 doğumlu kaleci Volkan Alkan’ı transfer etmişti. 1987 yılında futbola başlayan Volkan Alkan, Ordu Futbolu’nda 6 farklı takımda forma giyerken, 2000 yılında Eyüpspor formasıyla profesyonel sözleşmeye imza atmıştı.

Futbola stoper mevkiinde başlayan ancak ilerleyen yıllarda kaleciliği tercih eden Volkan Alkan Perşembespor kariyerinin ardından 2010-2011 yılında Eyüpspor’a transfer olarak profesyonel olmuştu. Tekrar Perşembespor’a dönen ve uzun yıllar forma giydikten sonra bir başka Perşembe ekibi İstanbul Boğazıspor’a geçen Alkan, sonra yeniden Perşembespor’a dönmüştü.

52 Orduspor Futbol Kulübü ve İstanbul Boğazıspor formaları giydikten sonra geçen sezon 2.Amatör Lig’de Merkezspor forması giyen 1977 doğumlu oyuncu, bu sezon ise 1.Amatör Lig’de Mesudiyespor forması giymişti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!