Ordu Büyükşehir Belediyesi’nden Ünye 1957 Spor’a Büyük Destek !

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor’a Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Ünye ilçesinde bulunan otoparklar 3 yıllığına devredilerek büyük bir destek geldi.

2022-2023 sezonuna sportif açıdan kötü bir başlangıç yapan ancak son iki maçta aldığı iki galibiyetle kendine gelen Ünye 1957 Spor’da sezon başından bu yana beklenen destek Ordu Büyükşehir Belediyesi’nden geldi. Son iki sezonun aksine maddi olarak bu sezon kemer sıkan Ünye 1957 Spor’a, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nden adeta piyango çıktı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin Ünye 1957 Spor’a destek olmak amacıyla Ünye’nin çeşitli yerlerinde bulunan otoparkları 3 yıllığına devrettiği öğrenildi. Kulüp Başkanı Osman Karayiğit’in sezon başından bu yana bu konu hakkında Ordu Büyükşehir Başkanı Mehmet Hilmi Güler ile istişare halinde olduğu ve verilen destekten dolayı mutlu olduğunu dile getirdi.

Ünye 1957 Spor’un kulübe gelir bakımından üç yıllık otopark devri anlaşması konusunda rahat bir nefes alacağı öğrenilirken, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin ise aynı desteği TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü, Fatsa Belediyespor ve Orduspor 1967 A.Ş. için yapıp yapmayacağı merak edilmeye başlandı.

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!