Tekerlekli Sandalye Erkekler Basketbol Süper Ligi ekibi Ordu Büyükşehir Belediyespor, ligin 7.haftasında oynaması gereken Ceylanpınar BESK maçını parkeye çıkmadan hükmen kazandı. 20-0

2022-2023 sezonunda galibiyetle başlayan ve taraftarlarını sevindiren Ordu Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Erkekler Basketbol Takımı, bu maçın ardından oynadığı beş maçı da kaybederek kötü bir form grafiği yakalamıştı. Mütevazı kadrosuyla geçmiş yıllarda olduğu gibi bu sezonda Süper Lig’de sürpriz sonuçlara imza atmak isteyen Bedensel Engelliler, şu ana kadar bunu başaramadı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Erkekler Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, arka arkaya aldığı 5 galibiyetin ardından derin bir nefes aldığı haftaya girdi. Ordu ekibi, ligden çekilen ve maçlarını hükmen kaybeden Ceylanpınar BESK ile oynaması gerektiği haftayı maç yapmadan geçirdi ve galip sayıldı.

Ligde ikinci galibiyetine ulaşan Ordu Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Erkekler Basketbol Takımı, önümüzdeki hafta ise deplasmanda HDI Sigorta Yalova Tekerlekli Sandalye Erkekler Basketbol Takımı ile karşılaşacak.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!