Haziran 8, 2023

Ordu Büyükşehir Belediyespor’dan İki Bronz Madalya !

Kocaeli’de düzenlenen Spor Toto Büyükler ve Gençler Türkiye Judo Şampiyonası’nda mücadele eden Ordu Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcuları turnuvadan iki bronz madalya ile Ordu’ya döndü.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in spora ve sorucuya verdiği destek sonrası farklı spor branşlarından madalyalar gelmeye devam ediyor. 13-16 Mart tarihleri arasında Kocaeli ilinde düzenlenen ve 56 ilden 257 kadın, 432 erkek judocuların mücadele ettiği, Türkiye Judo Federasyonu Spor Toto Büyükler ve Gençler Türkiye Judo Şampiyonasına katılan Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü sporcuları 2 bronz madalya kazandı.

Türkiye Judo Federasyonu 2022-2023 sezonu faaliyet programında yer alan Spor Toto Büyükler ve Gençler Türkiye Judo Şampiyonası 13-16 Mart 2023 tarihlerinde Kocaeli İlinde yapıldı. Düzenlenen şampiyonaya katılım sağlayan Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü sporcularından 78 kg’da Gülsüm AĞAÇ gençler kategorisi ile Büyükler kategorisinde üçüncülüğü elde ederek bronz madalya kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!