Kadınlar 3.Ligi’nde haftanın maçları arasında olan Ordu derbisinde, 52 Yalıköy Spor Kulübü’nün sahaya çıkmaması üzerinde Rüsumat-4 Gençlik ve Spor Kulübü maçı hükmen 3-0 kazandı.

2021-2022 sezonunda Kadınlar Futbol 3.Ligi M Grubu’nda mücadele eden Rüsumat-4 Gençlik ve Spor Kulübü ile 52 Yalıköy Spor Kulübü farklı duygularla lige devam ediyor. İlk 6 maçın tamamını kazanan Rüsumat-4 Gençlik ve Spor Kulübü, sahte lisans nedeniyle birçok cezaya çarptırılan 52 Yalıköy Spor Kulübü’nün ligim 7.haftasında karşılaşması bekleniyordu.

Kazandığı maçların moraliyle birlikte maçın oynanacağı Fatsa İlçesi’nde yer alam Fatsa Ek Saha’ya giden Rüsumat-4 Gençlik ve Spor Kulübü, maçın başında hakemlerle birlikte sahaya çıktı ancak ev sahibi 52 Yalıköy Spor Kulübü sahaya gelmedi. Belli bir süre bekleyen hakem triosu ve konuk ekip daha sonra alınan raporlarla birlikte sahadan ayrıldı.

Rüsumat-4 Gençlik ve Spor Kulübü’nün, 52 Yalıköy Spor Kulübü karşısında hükmen 3-0 galip gelirken konuk ekibin antrenörü Hakan Yurdakul yaptığı açıklamada: “Geldik yoktunuz. 52 Yalıköy Spor Kulübü sahaya çıkmadığından dolayı hükmen 3-0 kazandık ama keşke maç oynansaydı maç sayımız artıp ve maç ritmi temposu olsaydı, hafta içi cezalarla başı yanan 52 Yalıköy Spor Kulübü sahaya çıkmadı” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!