Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ile Rüsumat-4 Gençlik ve Spor arasında oynanan maç golsüz biterken, maç sonu ise kırmızı kartlar havada uçuştu. 0-0

Dört devreli lig statüsüne göre oynanan Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde 5.Grup’ta mücadele eden Ordu ekiplerinden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ile Rüsumat-4 Gençlik ve Spor karşı karşıya geldi. 10.hafta maçı olan ikinci devrenin son maçında ise gergin bir ortam yaşandı.

Lider Ünye Gücü Futbol Kulübü’nü yakın takibini sürdüren ve şampiyonluk yolunda puan kaybı yaşamak istemeyen Özcan Türkmen’in öğrencileri ile kısıtlı imkanlara rağmen ilk 3 sırada ligi bitirmeye çalışan Hakan Yurdakul’un öğrencilerinin maçı başladığı gibi golsüz biterken, bitiş düdüğü sonrasında ise saha içi karıştı ve hakem raporuna göre her iki takımdan toplam 4 futbolcuya kırmızı kart çıktı.

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde Rana Bayhan ve Merve Nur Akan kırmızı kart görürken, Rüsumat-4 Gençlik ve Spor’da ise Sude Aksu ve Nazar Kovan kırmızı kart gördü. İki takımın teknik heyetinde de hakem raporuna yazılan isimler olurken, gelecek cezalar ise merak ediliyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!