Mart 26, 2023

Ordu Fenerbahçeliler Derneği’nden Gıda Yardımı

Ordu Fenerbahçeliler Derneği’nden koronavirüs ile mücadele kapsamında maske desteğinden sonra Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine 150 adet ramazan kolisi desteği yapıldı.

Geçtiğimiz günlerde Ordu Fenerbahçeliler Derneği, yeni tip koronavirüs (COVID-19) ile mücadele kapsamında Ordu İl Sağlık Müdürlüğü’ne 150 adet siperlik maske yardımında bulunmuştu. Ordu Fenerbahçeliler Derneği şimdi de ihtiyaç sahibi insanlara ulaşması için 150 adet Ramazan kolisi yardımında bulundu.

Ordu Fenerbahçeliler Derneği’nin yürüttüğü çalışmalar kapsamında ihtiyaç sahipleri için oluşturulan gıda paketleri, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere mahalle muhtarlarına teslim edildi. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Dernek Başkanı Melih ACAR: ”Kulübümüzün ve Sayın Başkanımız Ali Koç’un başlatmış olduğu bu tür organizasyonlar bizleri teşvik etmiş bizler de Ordu Fenerbahçeliler Derneği olarak elimizden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyoruz. Gün, birlik ve beraberlik günü. Bu organizasyonda emeği geçen Ordu Fenerbahçeliler Derneği yönetim kurulu üyelerimize ve organizasyonun başından sonuna kadar bizzat yer alan dernek yönetim kurulu üyemiz Gökhan Yener’e teşekkürlerimi sunarım.” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!