logo

Ordu Futbol Kulübü büyük oynuyor !

Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig’de şampiyon olan ve 2017-2018 sezonunda 3.Lig’de de zirveye oynamak isteyen Ordu Futbol Kulübü, transfer için kesenin ağzını açarak üst liglerde forma giyen tecrübeli oyuncularla anlaşmak istiyor.

Yeni sezon öncesinde Güzelorduspor olan adını Ordu Futbol Kulübü yapan ve aynı zamanda rengi ile logosunu değiştirerek, yepyeni bir kimlikle lige başlayacak olan Ordu temsilcisinde gündem transfer. Ordu’yu profesyonel liglerde temsil eden tek takım olan ve hedefini mutlak 2.Lig olarak belirleyen Ordu Futbol Kulübü, takıma üst liglerde mücadele eden tecrübeli oyuncular transfer etmek istiyor.

Teknik Direktör Cahit Terzi’nin raporu doğrultusunda Futbol Şube Sorumlusu Ertan Bakır transfer için yoğun çaba harcarken, son 2 yıldır maddi olarak sıkıntı yaşamayan Kulüp, transferler için yine kesenin ağzını açacak. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ın en büyük projesi olan ve futbolla ilgili her sohbette takımı Süper Lig’de görme isteği bilinirken, özellikle geçtiğimiz sezon yaşanan şampiyonlukta olduğu gibi her türlü maddi desteği esirgemiyor.

Ordu Futbol Kulübü’nde kulüp başkanı Faruk Zavalsız, kongrede yaptığı açıklama Süper Lig’den ve PTT 1.Lig’den oyuncularla görüşme yaptıklarını ve imzaların yakın zamanda atılacağını belirtmişti. Ordu Futbol Kulübü’nün daha önce Fenerbahçe’de forma giyen bir oyuncuyla görüştüğü bilinirken Serdar Kesimal iddiaları ise yalanlanmıştı.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ