Ordu Gençlerbirliği Eli Boş Döndü ! 34-25

Hentbol Erkekler 1.Lig’de Play-Off’lara kalan Ordu Gençlerbirliği Erkek Hentbol Takımı, kaybettiği ilk üç maçın ardından Pazar günü son maçında da Bahçelievler Belediyespor karşısında 34-25 kaybetti ve sezonu tamamladı.

2021-2022 sezonunda Hentbol Erkekler 1.Lig A Grubu’nda mücadele eden ve mütevazı kadrosuyla sezonu Play-Off potasında bitiren Ordu Gençlerbirliği Erkek Hentbol Takımı, 21 Nisan’da başlayan Play-Off maçlarında Tokat’ta parkeye çıktı. Play-Off maçlarında mücadeleci bir oyun ortaya koymasına rağmen maçın sonucuna yansıtamayan Ordu ekibi, Play-Off’ları maç kazanamadan tamamladı.

Tokat Ali Yücel Kapalı Spor Salonu’nda oynanan maçların ilkinde Ümraniye Belediyespor’a 29-32 kaybeden Ordu Gençlerbirliği, ikinci maçta ise Karabük Yenişehir’e 33-34 kaybetti. Ordu ekibi Play-Off maçlarının üçüncü maçında Zeytinburnu Irmakspor’a 28-36 kaybedince ilk iki sıra şansını kaybetti. Prestij maçı için çıktığı son maçında ise Ordu ekibi Bahçelievler Belediyespor’a 25-34 kaybetti.

Ordu Gençlerbirliği Erkek Hentbol Takımı lig maçlarının ardından çıktığı Play-Off maçlarının sona ermesiyle sezonu bitirdi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!