Ordu Gençlerbirliği İçin Liglere Devam Kararı !

Ordu’da Hentbol denildiğinde akla gelen ilk takım olan Ordu Gençlerbirliği Hentbol Takımı’nda yeni sezon öncesinde maddi imkansızlıklardan dolayı kulübün kapanması ya da devredilmesi gündeme gelirken, bu konu rafa kalktı.

Erkek ve Kadın branşlarında Hentbol 1.Ligi ile 2.Ligleri’nde uzun yıllar mücadele eden Ordu Gençlerbirliği Hentbol Takımı’nda geçen sezonun bitimiyle birlikte kurucu antrenör Ercan Akman ”Ordu Gençlerbirliği Spor Kulübü, Hentbol branşında Kadınlarda 2.Lig, Erkeklerde ise 1.Lig hakkını devretme kararı almıştır. Almak isteyenler bana ulaşabilirler, saygılar.” paylaşımını yapmıştı. Akman’ın aldığı bu karar sonrasında herhangi bir devir isteği gelmezken, yeni sezon öncesinde ise kulübün faaliyetlerine devam edeceği belirtildi.

Ordu Gençlerbirliği kurucusu ve antrenörü olan Ercan Akman’ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Yine yeni yeniden 2022-2023 sezonunda Hentbolda 2.Lig kadınlar ve erkeklerde yola devam edeceğiz” ifadelerini kullanarak sevenlerine müjdeyi verdi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!