Haziran 8, 2023

Ordu Gençlerbirliği’nin Rakipleri Belli Oldu !

2020-2021 sezonunda Kadınlar Hentbol 1.Ligi’nde mücadele edecek olan Ordu Gençlerbirliği Kadın Hentbol Takımının rakipleri belli oldu.

Geçtiğimiz sezon talihsiz bir yılı geride bırakarak yaşadığı trafik kazası ile Türkiye’bin gündemine oturan Ordu Gençlerbirliği Kadın Hentbol Takımı, faaliyetlerini durdurmanın eşiğine gelmiş ancak sporcu ailelerinin desteği ile lige devam etmişti.

Yeni sezon öncesinde alınan karar ile Kadınlar Hentbol 1.Ligi’ne çıkarılan Ordu Gençlerbirliği Kadın Hentbol Takımı’nın rakipleri belli oldu. Ordu temsilcisi yeni sezonda A.B.B Egospor, Adana Adasokağıspor, Antalya Gazi Gençlikspor, Artvin 7 Mart Spor Kulübü, Bolu Belediyespor, Çankaya Eğitim ve Gençlikspor, Kastamonu Araç Belediyespor, Maltepespor, Mudanya Belediyespor, Oğuzeli Halk Eğitim Merkezispor, Polatlı Belediyespor, Tekirdağ 14 Kasım Malkaraspor ve Yozgat Aile Politikalar Gençlik ve Spor ile karşılaşacak.

Hentbol Kadınlar 1.Ligi’nde yeni sezon ise 3 Ekim’de başlayacak. Ordu Gençlerbirliği sezonun ilk haftasında deplasmanda Antalya Gazi Gençlikspor ile karşılaşacak.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!