Mart 29, 2023

Ordu Gesk Destek Bekliyor !

Ordu’yu uzun yıllar boyunca Görme Engelliler Futbol Süper Ligi’nde temsil eden Orduspor Görme Engelliler Futbol Takımı, 16-23 Ağustos tarihleri arasında Tokat’ın Erbaa ilçesinde gerçekleştirilecek olan Görme Engelliler Futbol 2.Lig 1.Devre maçlarına kilitlendi.

Süper Lig’de mücadele ettiği dönemlere geri dönmek isteyen Orduspor Görme Engelliler Futbol Takımı, bunun için destek bekliyor.

Sahip çıkılmamasından dolayı Süper Lig’den 2.Lig’e kadar düşen Ordu temsilcisi, 16-23 Ağustos tarihleri arasında Tokat’ın Erbaa ilçesinde gerçekleştirilecek olan Görme Engelliler Futbol 2.Lig 1.Devre maçları öncesinde umutsuz.

Destek göremediklerinden yakınan Orduspor Görme Engelliler Futbol Takımı Antrenörü Musa Demir, yetkililere ve şehrin ileri gelenlerine seslenerek, kulübün destek alması halinde çok iyi yerlere gelebileceğini dile getirdi.

Geçmişte kadrosunda gol kralı ve Milli oyuncu barındıran yakınan Orduspor Görme Engelliler Futbol Takımı, şimdilerde ise kadro kurmakta zorlanıyor.

Son yıllarda sahipsiz kaldıklarını söyleyen Demir, “Bize sahip çıksınlar, 2 yıl içerisinde bu takımı Süper Lig’e çıkarırım. Ama destek yok. Bize sahip çıkarlarsa bu takım hak ettiği yere gelir. Ordu ilinin bir tane görme engelliler futbol takımı var. Özellikle her kesimin artık taşın altına elini sokma vakti geldi. Yoksa bu takım da Ordusporumuz gibi dibe vuracaktır. Hep beraber bu takımı ayağa kaldıralım” dedi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!