Ordu Gücü Futbol Kulübü Sahaya İndi !

Bölgesel Amatör Lig’de Ordu’yu temsil etmesi beklenen Ordu Gücü Futbol Kulübü, yeni sezon öncesinde sahaya inerken ilk hazırlık maçını 1926 Bulancakspor ile yaptı.

Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyonluk yaşadıktan sonra Bölgesel Amatör Lig’de son yıllarda Ordu’yu temsil eden Altınordu Belediyespor, yeni sezon öncesinde adını Ordu Gücü Futbol Kulübü olarak değiştirmişti.

İlk sezonlarda lige orantılı bir kadro kuran ancak Altınordu Belediyesi’nin desteğini çekmesinin ardından genç oyuncularla mücadele etmek zorunda kalan Ordu Gücü Futbol Kulübü, yeni sezon öncesinde antrenmanlarına Spor Toto Altınordu Tesisleri’nde devam ediyor.

Ordu Futbolu’ndan yetişmiş birçok isimle daha önce profesyonel lig ya da Bölgesel Amatör Lig’de forma giyen birçok ismi kadrosuna katmak isteyen Ordu Gücü Futbol Kulübü, ayrıca birçok genç isimle de sezona başlayacak. Teknik Direktörlük görevinin Özcan Türkmen’in yapacağı Ordu Gücü Futbol Kulübü’nde sezonun ilk hazırlık maçı ise Ordu’nun Altınordu Ilçesi’nde Bölgesel Amatör Lig ekibi 1926 Bulancakspor ile yapıldı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!