Ordu Gücü Futbol Kulübü’nün Kalesi Mertcan’a Emanet !

Kariyerinde Orduspor ve 52 Orduspor Futbol Kulübü ile profesyonel liglerde maça çıkan Mertcan Elik, yeni sezon Bölgesel Amatör Lig ekibi Ordu Gücü Futbol Kulübü’nün kalesini koruyacak.

Orduspor altyapısından yetiştikten sonra kariyerinde o dönemki adı Yeni Orduspor olan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde devam eden ancak adeta futboldan uzaklaştırılan Mertcan Elik, yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig ekibi Ordu Gücü Futbol Kulübü ile antrenmanlara çıkıyor.

2016-2017 sezonunda Orduspor’un Bölgesel Amatör Lig’e düşmesiyle birlikte takımdan ayrılan Mertcan Elik, 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün yolunu tutmuştu. Orduspor formasıyla zaman zaman başarılı performans gösteren 1995 doğumlu file bekçisi, yeni takımında ise yedek kulübesi ya da tribünün vazgeçilmezi olmuştu.

Orduspor forması ile 3 ayrı ligde 22 maça çıktıktan sonra büyük umutlarla 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne transfer olan Mertcan Elik, bir dönemi sakatlıklarla uğraştığı yeni takımında istediği sayıda forma şansı bulamamış ve takımdan ayrılmıştı. Uzun dönemdir sahalardan uzak kalan Elik, eldivenleri Ordu Gücü Futbol Kulübü için yeniden giyecek.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!