Mart 26, 2023

Ordu Hentbol’a Doyacak !

Hentbol’un yıldız adayları Ordu’ya geliyor. 28 Şubat- 01 Mart 2020 tarihleri arasında Anadolu Yıldızlar Ligi Kız-Erkek Çeyrek Final Şampiyonası Ordu’da yapılacak.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün ev sahipliğinde, Anadolu Yıldızlar Ligi Kız-Erkek Çeyrek Final Şampiyonası 28 Şubat- 01 Mart 2020 tarihleri arasında 16 ilden 24 Takımın katılımı İle Ordu Başpehlivan Recep Kara Spor Salonunda ve Ordu Üniversitesi Spor Salonunda yapılacak.

Şampiyonaya Amasya, Çorum, Erzincan, Erzurum, Giresun, Kastamonu, Samsun, Rize, Trabzon, Zonguldak, Karabük, Artvin, Sinop, Tokat, Düzce ve ev sahibi Ordu İlleri katılacak.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, “Hentbol Çeyrek Finalleri Ordumuzda yapılacak.İdareci, Antrenör ve Sporculardan oluşan yaklaşık 450 kişilik ekibi İlimizde ağırlayacağız. Orduluları geleceğin yıldız adaylarını izlemeye davet ediyorum. Organizasyon ekibi olarak hazırlıklarımızı tamamladık. Turnuvaya katılacak takımlara şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

Ordu Hayat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!