Türkiye Spor Federasyonu tarafından düzenlenen “Üniversiteler Arası 1. Lig Voleybol (Erkek) Müsabakaları Ordu Üniversitesi ev sahipliğinde yapılırken, ODÜ 2’nci oldu.

Rektör V. Prof. Dr. Tevfik Noyan Türkiye Üniversite Sporları Federasyonunun düzenlediği bu tür sportif etkinliklerin üniversiteler arasındaki iletişim ve sosyal bağların güçlenmesine katkı sağladığını ifade ederek grup müsabakalarına katılan üniversitelerin idareci, antrenör ve sporcu öğrencilerini Ordu Üniversitesinde ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

Törenin ardından açılış müsabakası ODÜ ve Başkent Üniversitesi arasında yapıldı ve karşılaşma misafir takımın 3-2 üstünlüğü ile sona erdi. 16-19 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen Üniversiteler Arası 1. Lig Voleybol (Erkek) Müsabakaları’nda ODÜ ile birlikte Atatürk Üniversitesi, Başkent Üniversitesi ve Düzce Üniversitesinin erkek voleybol takımları karşılaştı.

Müsabakaların sonunda Ankara Üniversitesi 1’nci, Ordu Üniversitesi de 2’nciliği elde ederken, Düzce Üniversitesi de 3’ncü oldu.

Ordu Hayat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!