Mart 26, 2023

Ordu’da Maç Sonu Karıştı, 4 Kırmızı Çıktı !

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de Altınordu Belediyespor ile Ladik Belediyespor arasında oynanan karşılaşmanın bitiş düdüğü ile birlikte ortam bir anda alevlenirken, 4 futbolcu ise maç sonunda kırmızı kart gördü.

Geçtiğimiz Pazar günü Spor Toto Altınordu Tesisleri’nde oynanan maçta Altınordu Belediyespor, Ladik Belediyespor’u 1-0 yenerek ligdeki ikinci galibiyetini almıştı. Maç içerisinde sertleşen ortam maçın bitiş düdüğü ile birlikte daha fazla ateşlendi ve karşılaşmanın hakemleri ortamın sakinleşmesi için uzun süre bekledi.

Hamza Pehlivan, Turgay Güler ve Öznur Fil hakem üçlüsü maç içerisinde yaşanan sertliklerde oldukça zor anlar yaşamıştı. Orta hakem Hamza Pehlivan maçın 90 dakikası içerisinde 9 kez sarı kartına başvurmuştu. Pehlivan, kırmızı kartına ise maçın bitiş düdüğü sonrasında başvurmak zorunda kaldı.

Maçın bitmesiyle birlikte yaşanan arbededen Altınordu Belediyespor’da Eren Yalçın ve Baran Sinankadıoğlu, Ladik Belediyespor’dan ise Emincan Sulubey ve Taha Arslan kırmızı kart gördü.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!