Nisan 1, 2023

Ordu’da Veteran Futbol Kulübü Sayısı Arttı !

Geride kalan sezonda Ordu’yu Veteran Ligi’nde sadece Ünye Şöhretler Karması temsil ederken, yeni sezonda Ordu Şöhretler de Lig’e karılacak.

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi’nde yeni sezon öncesinde toplantılar yapılmaya başlandı. Karadeniz Bölgese için geçen sezon Ordu’yu Orta Karadeniz Bölge Ligi’nde temsil eden Ünye Şöhretler Karması’nın yanına bir Ordu temsilcisi daha geldi. Sinop’un Gerze ilçesinde yapılan toplantıya Ordu Şöhretler ile Ünye Veteranlar takımı da katıldı.
 
Sinop Gerze’ de yapılan toplantıya TMVFL Federasyon Başkanı Kenan Gürsu, TMVFL Başkan Vekili Mustafa Ekşioğlu, TMVFL Milli Karma Sportif Direktörü Güvenç Kurtar, TMVFL Bölge Temsilciler Kurulu Başkanı Ali Şahin, TMVFL Batı ve Orta Karadeniz Bölge Temsilcisi Ali Doğan ile birlikte ligde yer alacak olan kulüp başkan ve yöneticileri katıldı. 

Yeni sezon öncesinde Lig’e katılım ile ilgili sözleşme imzalayan takımlar ise Samsun Masterler FK, Çorum Veteranlar, Ordu Şöhretler, Ünye Veteranlar, Bafra Veteranlar, Gerze Veteranlar, Ayancık Veteranlar, Sinop Tersanespor, Boyabat Veteranlar, Boyabat Çeltikspor Veteranlar, Durağan Veteranlar oldu.
 
SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!