Orduspor 1967 A.Ş. Teknik Heyetinden Ordu Büyükşehir Belediyesi’ne Çıkarma !

TFF 3.Lig 3.Grup’ta son haftaların en formda takımlarından birisi olan Orduspor 1967 A.Ş.’de teknik heyet, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’i makamında ziyaret etti.

2021-2022 sezonunda kulüp tarihinde ilk kez mücadele ettiği TFF 3.Lig’de küme düşme potasının uzağında kalmasının yanı sıra zirveyi kovalayan Orduspor 1967 A.Ş.’de yüzler gülüyor. Fethiyespor mağlubiyeti sonrasında oynadığı iki maçı da kazanarak zirve takibini sürdüren Orduspor 1967 A.Ş.’de, teknik heyet yeşil zeminden ayrılarak Ordu Büyükşehir Belediyesi’ne çıkarma yaptı.

Orduspor 1967 A.Ş.’nin teknik direktörlüğünü yaptığı süreçte 11 karşılaşmaya çıkan ve bu maçların 10’unu kazanıp sadece 1’ini kaybeden Cahit Erçevik’in performansı ayakta alkışlanıyor. Teknik Direktör Cahit Erçevik ve yardımcıları ile Orduspor 1967 A.Ş. Sportif Direktörü Evren Dönmez, Başkan Hilmi Güler’i makamında ziyaret etti.

Ordu Büyükşehir Belediye resmi sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda “Mor Beyaz sevdamız Orduspor’un teknik heyeti misafirimiz oldu. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz” açıklamasına yer verildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!