Mart 20, 2023

Orduspor 1967 F.İ.S.K. BAL’a Kilitlendi !

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’in yeni takımlarından olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, Sagra Meydanı’nda bulunan tesislerde hazırlıklarını sürdürüyor.

2020-2021 sezonu öncesinde toplanan ancak belirsizlik nedeniyle ara veren Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, yeniden toplanmıştı. Geçtiğimiz sezon takım kadrosunda olan bazı oyuncularla birlikte, yeni transferlerin yer aldığı antrenmanlar ise devam ediyor.

Kulüp tarihinde 6 yıl aradan sonra Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, son olarak 2013-2014 sezonunda Soyaspor Gençlik adıyla mücadele ettiği ligi 11.sırada tamamlamış ve lig kontenjanı nedeniyle oynadığı Play-Out maçında İl Özel İdare’ye kaybedince küme düşmüştü.

Telat Özden yönetiminde toplanan ve antrenmanlarına gün geçtikçe hız veren Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde özellikle dış transferler konusunda önemli adımlar atıldı. İç transferde ise geçen sezon takım kadrosunda yer alan isimlerden sadece 5-6 kişi ile anlaşmaya varılması bekleniyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!