Mart 28, 2023

Orduspor 1967 F.İ.S.K. Kaleci Antrenörünü Buldu !

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’in yeni ekibi Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, kaleci antrenörü konusunda Ordulu başarılı kaleci antrenörü Fatih Demir ile anlaştı.

2020-2021 sezonunda mücadele edeceği Bölgesel Amatör Lig’de teknik direktörlük konusuda Telat Özden ile anlaşan ve yardımcı antrenörlük görevi için Mahmut Nambaş ve İbrahim Yıldırım’ı getiren Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, kaleci antrenörünü de açıkladı. Son olarak geçen sezonun ilk yarısında Ankaraspor’da gören alan Ordulu Fatih Demir, yeni sezonda Mor-Beyazlı ekipte görev alacak.

Kaleci antrenörlük kariyerine 2012 yılında Fatsa Belediyespor’da başlayan 45 yaşındaki antrenör daha sonra ise sırasıyla Karacabey Belediyespor, Ünyespor, Bayrampaşa, Orduspor, Pazarspor, Ünye 1957 Spor, Mamak Futbol Kulübü, Zonguldak Kömürspor ve son olarak Ankaraspor’da görev almıştı. Demir, kariyerinde 5.farklı Ordu ekibinde çalışacak.

2019-2020 sezonunda Teknik Direktör Turan İnce ile birlikte Ankara ekibi Ankaraspor’da 1.Lig’de çalışan Demir, ligin 14.haftası öncesinde görevinden ayrılmıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!